Bilety ROSYJSKIE PEJZAŻE Hayoung Choi - Kalisz, 13 grudnia 19:30

Bilety na ROSYJSKIE PEJZAŻE Hayoung Choi

Adres wydarzenia :

Filharmonia Kaliska
Nowy Świat 28-30
Kalisz

Piątek 13 grudnia 19:30
Sprzedaż online kończy się : 13-12-2019 19:30

Czytaj więcej o wydarzeniu

Malownicza przyroda Kaukazu, tundra i tajga, stepy i bezkresny Bajkał. Świat religijnych ruskich mużyków i samotne cerkwie nad Wołgą. A to wszystko przy herbatce z samowara... Tak malują się rosyjskie pejzaże na partyturach kaliskich filharmoników. W grudniowy wieczór będzie można posłuchać dwóch rosyjskich arcydzieł: "Bohaterskiej" II Symfonii h-moll Aleksandra Borodina oraz I Koncertu wiolonczelowego Es-dur op. 107 Dymitra Szostakowicza. Kaliscy filharmonicy będą towarzyszyć młodej, znakomitej, południowokoreańskiej wiolonczelistce Hayoung Choi, laureatce I nagrody i dwóch nagród specjalnych na prestiżowym II Międzynarodowym Konkursie Wiolonczelowym im. Krzysztofa Pendereckiego.
Wykonawcy:
Hayoung Choi - wiolonczela Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Kaliskiej Adam Klocek - dyrygent

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!
Cała sala

Legenda dla miejsc:

Miejsca nieaktywne
Numer rzędu
Miejsce w koszyku
Miejsca dostępne

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon :
Imię i nazwisko :
Kraj :

Opcje dostawy :

?

Faktura Vat :


Forma płatności :

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka DialCom24 Sp. z o.o. (właściciel serwisu Bilety24.pl) z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kanclerskiej 15, 60-327 Poznań. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne. [rozwiń]

Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie jej odwołania, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Mam świadomość, że moje dane osobowe nie będą udostępniane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym, jak również, że moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w celu określenia profilu osobowego. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych znajdują się tutaj.

Klikając kupuję i płacę zgadzam się na udostępnienie powyższych danych osobowych Organizatorowi w celu uczestnictwa w wydarzeniu, wystawienia faktury i obsługi reklamacji związanej z wydarzeniem.
W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "kupuję i płacę" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!
Do zapłaty: 0,00 PLN