Bilety 100-lecie PSM I i II st im. H. Melcera w Kaliszu Koncert jubileuszowy - Kalisz, 20 września 19:00

Bilety na 100-lecie PSM I i II st im. H. Melcera w Kaliszu Koncert jubileuszowy

Adres wydarzenia :

Filharmonia Kaliska
Nowy Świat 28-30
Kalisz

Piątek 20 września 19:00
Sprzedaż online kończy się : 20-09-2019 19:00

Czytaj więcej o wydarzeniu

Karol Kurpiński - Uwertura do opery „Dwie Chatki”
 
Dorota Szczepaniak - fortepian Henryk Melcer - I Koncert fortepianowy e-moll, cz. I Marek Maciejewski - klarnet Karol Kurpiński - Koncert klarnetowy Kristine Harutyunyan - skrzypce Henryk Wieniawski - II Koncert skrzypcowy d-moll op. 22, cz. I Ewa Iżykowska - sopran Stanisław Moniuszko - Arietta Broni „O mój dziadunio” z opery „Hrabina" Stanisław Moniuszko - Pieśń Rokiczany z opery „Rokiczana" Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Kaliskiej Zbigniew Goncerzewicz - dyrygent
 

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!
Cała sala

Legenda dla miejsc:

Miejsca nieaktywne
Numer rzędu
Miejsce w koszyku
Miejsca dostępne

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon :
Imię i nazwisko :
Kraj :

Opcje dostawy :

?

Faktura Vat :


Forma płatności :

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka DialCom24 Sp. z o.o. (właściciel serwisu Bilety24.pl) z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kanclerskiej 15, 60-327 Poznań. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne. [rozwiń]

Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie jej odwołania, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Mam świadomość, że moje dane osobowe nie będą udostępniane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym, jak również, że moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w celu określenia profilu osobowego. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych znajdują się tutaj.

Klikając kupuję i płacę zgadzam się na udostępnienie powyższych danych osobowych Organizatorowi w celu uczestnictwa w wydarzeniu, wystawienia faktury i obsługi reklamacji związanej z wydarzeniem.
W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "kupuję i płacę" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!
Do zapłaty: 0,00 PLN